טלפון דא''ל*: שם

מפת אתר

מוביל
הובלות

          הובלות קטנות
                הובלות
הובלות בכל חלקי הארץ    
    054-996-6631          
הובלות
העברת דירות ומשרדים
    myspace    digg    vkru    friendfeed     yandex    memori    moemesto     moymir    yahoo    livej    twitter     facebook   
eMailחפשו אותנו והצטרפו אלינו  
מדדי ת"א נכון ל 21/02/13 16:24      ת"א 25     -1.92% | 1,218  גלום     -1.95% | 1,217.63  ת"א 100     -1.70% | 1,085.8  נדל"ן 15     -1.92% | 321.46 הנתונים הפיננסיים באדיבות חברת טלנירי   שערי המסחר נכון ל 22/02/13 16:01      דולר יציג     1.01% | 3.7100  אירו יציג     1.16% | 4.8984 מדדי ארה"ב נכון ל 22/02/13 23:14      דולר/שקל     0.31% | 3.7112  דאו ג'ונס     0.86% | 14,000.57  נאסד"ק     0.97% | 3,161.82  S&P 500     0.88% | 1,515.6 הנתונים הפיננסיים באדיבות חברת טלנירי 
חיפוש

הובלות
קבל הצעת מחיר להובלה עכשיו
שם
e-mail
טלפון
הודעה
תיאור הפניה

תפריט האתר
moving
חברים של האתר
Перевозки в Израиле
Перевозки Израиль
Израильские перевозки
Перевозки по Израилю
אנחנו ב You Tube


Google פרסומת של
רשימת קטגוריות
מאמרים הובלות [93]
מאמרים הובלות
הובלות אילת [7]
הובלות אשדוד [0]
הובלות גדרה [0]
סטטיסטיקה

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Login form

מאמרים הובלות


הובלה » מאמרים הובלות » מאמרים הובלות

הובלת דירות

מעבר דירה איננו דבר קל ופשוט

כאשר אנו מעבירים דירה אנו נמצאים בסוג של סערת רגשות, התרגשות ולא מעט לחץ.

הסיבה לכך ברורה: מעבר דירה איננו דבר קל ופשוט, ואנו מעוניינים שיעבור באופן הנכון והטוב ביותר.

אך לא פעם אנו שוכחים את הדברים הקטנים שעלינו לעשות כאשר אנו מעבירים את חפצי הדירה.
הובלות גן יבנה

טיפים להובלת דירה

הובלה מי הדירה הישנה לחדשה

הדברים הקטנים הם, כמובן, ההתייחסות למובילים של חברת הובלות. אלו אשר בעזרתם אנו מעבירים את החפצים ומבצעים את כל ההובלה מי הדירה הישנה לחדשה.

מבחינתנו זה נראה טבעי: זו הרי עבודתם והם באים לשרת אותנו, כמו שהם צריכים לשרת כל לקוח שלהם. אך אם נחשוב עליהם לרגע נגלה שגם כאשר הם משרתים אותנו הם מצפים ליחס מסוים מאיתנו.


להעביר חפצי דירות ומשרדים?

חשבו על מובילים לרגע, ושימו את עצמכם במקומם: קמים השכם בבוקר , יוצאים לעבוד בידיעה שבמשך כל היום יהיה עליהם להעביר חפצי דירות ומשרדים ממשכנם הישן אל המשאית.

משם, אחרי נסיעה קצרה או ארוכה, אל משכנם החדש. לעיתים הדבר מתבצע בתנאים נוחים ולעיתים- בחום או בגשם, בלי מעלית. בתוך כך עליהם להקפיד על כל חפץ וחפץ כאילו היה שלהם, אחרת הם עלולים לשלם על שבירתו. מיותר לציין שהשכר איננו תמיד הולם את העבודה.

טיפים להובלת רהיטים
טיפים להובלת משרד


מובילים בחברת ההובלות

אין הם מצפים מכם כמובן לרחמים או לתחושת צער, אלא ליחס אנושי. יחס שאתם דורשים מכל לקוח אשר אתם משרתים בעבודתכם, ויחס אשר תעניקו לכל לקוח על מנת שיישאר בחברה שלכם.

בסך הכול הם באים לעשות את העבודה אצלכם ו"לחזור הביתה בשלום". כמו כולנו, גם המובילים בחברת ההובלות חוזרים הביתה עם החוויות מן העבודה, ואם הם יהיו חוויות נעימות-גם הערב שלהם יהיה נעים.

מה הוא יחס אנושי וטוב למובילים של חברת הובלות

אז מה הוא יחס אנושי וטוב למובילים של חברת הובלות? זה מתחיל בדברים הקטנים: הצעות למשקה, לאוכל, הצעה לפרוסת עוגה בין הורדת ארון להורדת שולחן.
 
הפסקת קפה בין הנסיעות. כך המובילים יבינו וירגישו שאתם מתייחסים לעבודתם ברצינות, ומבינים עד כמה קשה להעביר כל כך הרבה חפצים בזמן הובלה.
הובלת דירה
מחיר הובלה

הובלת חפצים קטנים

בנוסף, אתם יכולים להקל על מובילים את עבודתם. למשל: פירוק ארונות ושולחנות בטרם הגעתם למקום.

פירוק מכשירי חשמל מכל הכבלים שלהם, הובלת חפצים קטנים שאינם זקוקים למשאית הובלה ויכולים להילקח על ידכם למשכנכם החדש. כך גם תחסכו בכסף של הובלה, גם תחסכו בזמן ההובלה וגם בעבודת ההובלה של המובילים.

היחס האנושי למובילים

היחס האנושי למובילים, יזכה אתכם לא רק בתחושה טובה מבחינה אישית, אלא גם יגרום למובילים לעשות עבודה יותר טובה ויעילה, שכן יהיה להם חשוב להם להחזיר לכם באותו מטבע.

על מנת להראות להם שאתם מרוצים מעבודתם אתם יכולים להעניק להם טיפ בסיום העבודה. זה ללא ספק יגרום להם לתחושה טובה. גם לכם בהובלה.
מוביל זול
הובלות גן יבנה,טיפים להובלת דירה,טיפים להובלת רהיטים,טיפים להובלת משרד,הובלת דירה,מחיר הובלה,מוביל זול  הובלות גן יבנה,טיפים להובלת דירה,טיפים להובלת רהיטים,טיפים להובלת משרד,הובלת דירה,מחיר הובלה,מוביל זול  הובלות גן יבנה,טיפים להובלת דירה,טיפים להובלת רהיטים,טיפים להובלת משרד,הובלת דירה,מחיר הובלה,מוביל זול


מקור: www.yo-moving.com
קטגוריה: מאמרים הובלות | נוסף על ידי: evan (13.12.2010) | מחבר: הובלת דירות דואר אלקטרוני אתר אינטרנט
צפיות: 2000 | תגיות: הובלות גן יבנה, הובלות, טיפים להובלת דירה, טיפים להובלת רהיטים, סבל, טיפים להובלת משרד, הובלה, הובלת דירה, מחיר הובלה, מוביל זול | דרוג: 5.0/2
mekudam.netאינדקס אתרים זה פה אינדקס ליסטה - אינדקס אתרים חינם אתרי הובלות קטנות בשפלה - קישורים ואינדקס אתרי הובלות קטנות בשפלה ! אינדקס אתרים בניית אתריםПроверка тиц pr

wWw.isRaWEB.iNFO

Интернет-статистика Яндекс.Метрика